RAW TRENING & Behandling AS

Org.nr. 892036292 · Bærum · Stiftet 2007

Score · regnskapsår 2023

26av 100

Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 19 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2023. Hva betyr det?

Rang i Morning-klassen Mikro: 518 av 639 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 798 av 978 · Kultur og fritid

Profil

Bever · Byggmester

Lavere lønnsomhet, lavere soliditet

Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2023, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 26 og soliditet 18 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2023. Metode

Mot sektoren

RAW TRENING & Behandling AS ligger 23 poeng under medianen for selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2023.

Medianscore 49 blant 639 selskaper.

Mot selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2023: driftsmargin −1,9 % (median 3,6 %) og egenkapitalandel 7,2 % (median 32,0 %).

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 30. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2023

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2023
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter7 MNOK3 MNOK
Driftsmargin −1,9 % 3,6 % 30 %
Resultatmargin −1,8 % 2,4 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet −8,4 % 6,5 % 23 %
Egenkapitalandel 7,2 % 32,0 % 28 %
Gjeldsgrad 12,98 1,16 9 %
Likviditetsgrad 1 1,05 1,41 35 %
Omsetningsvekst – 3,9 % ikke sammenlignet

Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2023. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Med indeks 26 gjør RAW TRENING & Behandling AS det bedre enn 19 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor (639 selskaper) i 2023.

Over tid

Score 2023–2025

SelskapetMedian0255075100202320242025
  • RAW TRENING & Behandling AS
  • Median: selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor
Analyse · 2023

Hva tallene sier

RAW TRENING & Behandling AS hadde en driftsmargin på −1,9 % og en egenkapitalandel på 7,2 % i 2023, og er nr. 798 av 978 rangerte selskaper i Kultur og fritid.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2023.

Estimert verdi · 2023

Tre enkle metoder

Én metode gir et tall: 0 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: −0,1 MNOK 10,0 ikke meningsfull
EV/EBIT Driftsresultat: −0,1 MNOK 8,0 ikke meningsfull
P/B Egenkapital: 0,1 MNOK 1,0 0 MNOK

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2023

Verdt å se nærmere på

  • følg med

    Egenkapitalandelen er svært lav. Vurder om selskapet tåler et dårlig år, og om det trengs mer egenkapital.

    Tallgrunnlag: Egenkapitalandel 7,2 % (median 32,0 %).

  • følg med

    Selskapet har underskudd før skatt. Er det engangsposter, eller et mønster?

    Tallgrunnlag: Resultatmargin −1,8 % (median 2,4 %).

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

Ingen avvik funnet i tallene.

Stresstest · 2026

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2026, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2026, med median driftsmargin −5,4 %. Basert på de 7 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

Delindekser · 2023

Hva scoren består av

Lønnsomhet26 vekt 30 %
Soliditet18 vekt 25 %
Likviditet35 vekt 15 %
Vekst– mangler data, ikke med
Konsistens30 vekt 15 %

Indeksversjon 2. Datakompletthet 85 %: andelen av vektene som hadde data.

2023

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er RAW TRENING & Behandling AS?

Driftsmarginen var −1,9 % i 2023, mot en median på 3,6 % blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor. Totalrentabiliteten var −8,4 %. Selskapet hadde underskudd før skatt.

Hvor solid er RAW TRENING & Behandling AS?

Egenkapitalandelen var 7,2 % i 2023 (median 32,0 %). Gjeldsgraden var 12,98 (median 1,16).

Hvordan er likviditeten i RAW TRENING & Behandling AS?

Likviditetsgrad 1 var 1,05 i 2023 (median 1,41).

Hvordan står RAW TRENING & Behandling AS i Kultur og fritid?

RAW TRENING & Behandling AS er nr. 798 av 978 rangerte selskaper i Kultur og fritid for 2023. Blant selskaper i Morning-klassen Mikro er det nr. 518 av 639.

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
892036292
Org.form
AS
Sektor
Kultur og fritid (93.130)
Morning selskapsklasse
Mikro
Ansatte
0–4 (ikke registrert)
Stiftet
1. oktober 2007 19 år i drift
Aksjekapital
0,20 MNOK
Forretningsadresse
Lysaker brygge 26, 1366 LYSAKER (BÆRUM)
Kommune
Bærum rang 1 av 11 i KOSTRA-gruppe 12
Siste innsendte regnskap
2025
Nettside
www.rawhelse.no

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Henter roller …

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 2. november 2026. Bare navn vises.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 30. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2023–2025

Nøkkeltall202320242025Utvikling
Indeks262118
Rang798933949
Driftsmargin−1,9 %−2,1 %−3,8 %
Totalrentabilitet−8,4 %−13,2 %−26,2 %
Egenkapitalandel7,2 %−3,9 %−30,5 %
Likviditetsgrad 11,050,920,71
Omsetningsvekst–5,2 %−0,3 %

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202320242025
Driftsinntekter6,9 MNOK7,3 MNOK7,3 MNOK
Driftsresultat−0,1 MNOK−0,2 MNOK−0,3 MNOK
Resultat før skatt−0,1 MNOK−0,2 MNOK−0,3 MNOK
Årsresultat−0,1 MNOK−0,2 MNOK−0,3 MNOK
Finanskostnader–0,0 MNOK0,0 MNOK
Sum eiendeler1,5 MNOK1,1 MNOK1,0 MNOK
Omløpsmidler1,5 MNOK1,1 MNOK1,0 MNOK
Egenkapital0,1 MNOK0,0 MNOK−0,3 MNOK
Opptjent egenkapital−0,1 MNOK−0,2 MNOK−0,5 MNOK
Sum gjeld1,4 MNOK1,2 MNOK1,3 MNOK
Kortsiktig gjeld1,4 MNOK1,2 MNOK1,3 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 30. oktober 2026, regnskaps-id 4638885.