Lolaski AS

Org.nr. 834823012 · Nordre Follo · Stiftet 2024

Score · regnskapsår 2025

16av 100

Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 8 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Hva betyr det?

Rang i Morning-klassen Mikro: 1 176 av 1 282 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 2 247 av 2 407 · Overnatting og servering

Profil

Bever · Byggmester

Lavere lønnsomhet, lavere soliditet

Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2025, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 20 og soliditet 0 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Metode

Mot sektoren

Lolaski AS ligger 33 poeng under medianen for selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025.

Medianscore 49 blant 1 278 selskaper.

Mot selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025: driftsmargin −2,8 % (median 2,6 %) og egenkapitalandel −13,5 % (median 20,4 %).

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 30. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2025

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2025
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter4 MNOK4 MNOK
Driftsmargin −2,8 % 2,6 % 25 %
Resultatmargin −2,8 % 1,9 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet −24,8 % 7,3 % 15 %
Egenkapitalandel −13,5 % 20,4 % 24 %
Gjeldsgrad – 1,72 ikke sammenlignet
Likviditetsgrad 1 0,83 1,09 37 %
Omsetningsvekst – 4,5 % ikke sammenlignet

Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Med indeks 16 gjør Lolaski AS det bedre enn 8 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor (1 282 selskaper) i 2025.

Over tid

Score over tid

Score over tid krever minst to regnskapsår med score. Kommer når neste års tall er hentet eller historikk er importert.

Oppsummert analyse

Lolaski AS har score 16 for 2025, rang 2 247 av 2 407 i sektoren.

Sterkest: Likviditet: persentil 37 mot sammenlignbare, likviditetsgrad 1 0,83 mot median 1,09.

Svakest: Soliditet: persentil 0 mot sammenlignbare, egenkapitalandel −13,5 % mot median 20,4 %. Konsistens: persentil 14 mot sammenlignbare.

Verdt å se nærmere på

Skrevet av faste regler fra tallene. Beskriver tallene, forklarer ikke årsaker. Ikke investerings- eller finansrådgivning. Slik lages oppsummeringen

Analyse · 2025

Hva tallene sier

Lolaski AS hadde en driftsmargin på −2,8 % og en egenkapitalandel på −13,5 % i 2025, og er nr. 2 247 av 2 407 rangerte selskaper i Overnatting og servering.

Fra 2024 til 2025: egenkapitalandelen falt fra 100,0 % til −13,5 % og gikk fra overskudd til underskudd før skatt.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.

Estimert verdi · 2025

Tre enkle metoder

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: −0,1 MNOK 10,0 ikke meningsfull
EV/EBIT Driftsresultat: −0,1 MNOK 8,0 ikke meningsfull
P/B Egenkapital: −0,1 MNOK 1,0 ikke meningsfull

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2025

Verdt å se nærmere på

  • kritisk

    Egenkapitalen er negativ. Hvordan skal den styrkes, og hva sier långivere og revisor om fortsatt drift?

    Tallgrunnlag: Egenkapitalandel −13,5 % (median 20,4 %).

  • følg med

    Vurder å styrke likviditeten: kortsiktig gjeld er 1,2 ganger omløpsmidlene.

    Tallgrunnlag: Likviditetsgrad 1 0,83 (median 1,09).

  • følg med

    Selskapet har underskudd før skatt. Er det engangsposter, eller et mønster?

    Tallgrunnlag: Resultatmargin −2,8 % (median 1,9 %).

  • følg med

    Driftsmarginen er lavere enn hos tre av fire i sektoren. Hvor skiller kostnadene seg fra konkurrentene?

    Tallgrunnlag: Driftsmargin −2,8 % (median 2,6 %).

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

  • kritisk Negativ egenkapital
Stresstest · 2022

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2022, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2022, med median driftsmargin 1,3 %. Basert på de 9 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

Delindekser · 2025

Hva scoren består av

Lønnsomhet20 vekt 30 %
Soliditet0 vekt 25 %
Likviditet37 vekt 15 %
Vekst– mangler data, ikke med
Konsistens14 vekt 15 %

Indeksversjon 2. Datakompletthet 85 %: andelen av vektene som hadde data.

2025

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Lolaski AS?

Driftsmarginen var −2,8 % i 2025, mot en median på 2,6 % blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor. Totalrentabiliteten var −24,8 %. Selskapet hadde underskudd før skatt.

Hvor solid er Lolaski AS?

Egenkapitalandelen var −13,5 % i 2025 (median 20,4 %). Egenkapitalen er negativ, så gjelden er større enn eiendelene.

Hvordan er likviditeten i Lolaski AS?

Likviditetsgrad 1 var 0,83 i 2025 (median 1,09). Omløpsmidlene dekket ikke den kortsiktige gjelden.

Hvordan står Lolaski AS i Overnatting og servering?

Lolaski AS er nr. 2 247 av 2 407 rangerte selskaper i Overnatting og servering for 2025. Blant selskaper i Morning-klassen Mikro er det nr. 1 176 av 1 282.

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
834823012
Org.form
AS
Sektor
Overnatting og servering (56.110)
Morning selskapsklasse
Mikro
Ansatte
0–4 (ikke registrert)
Stiftet
13. desember 2024 1 år i drift
Aksjekapital
0,03 MNOK
Forretningsadresse
Jernbanesvingen 6, 1400 SKI (NORDRE FOLLO)
Kommune
Nordre Follo rang 1 av 10 i KOSTRA-gruppe 11
Revisjon
Revisjon fravalgt fra 10. januar 2025
Siste innsendte regnskap
2025

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Henter roller …

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 1. november 2026. Bare navn vises.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 30. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2024–2025

Nøkkeltall20242025Utvikling
Indeks–16
Rang–2 247
Driftsmargin–−2,8 %
Totalrentabilitet0,0 %−24,8 %
Egenkapitalandel100,0 %−13,5 %
Likviditetsgrad 1–0,83
Omsetningsvekst––

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall20242025
Driftsinntekter0,0 MNOK4,5 MNOK
Driftsresultat0,0 MNOK−0,1 MNOK
Resultat før skatt0,0 MNOK−0,1 MNOK
Årsresultat0,0 MNOK−0,1 MNOK
Finanskostnader0,0 MNOK–
Sum eiendeler0,0 MNOK0,5 MNOK
Omløpsmidler0,0 MNOK0,5 MNOK
Egenkapital0,0 MNOK−0,1 MNOK
Opptjent egenkapital0,0 MNOK−0,1 MNOK
Sum gjeld0,0 MNOK0,6 MNOK
Kortsiktig gjeld0,0 MNOK0,6 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 30. oktober 2026, regnskaps-id 6580219.