Party Two AS
Score · regnskapsår 2023
70av 100
Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 80 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2023. Hva betyr det?
Rang i Morning-klassen Mikro: 2 124 av 10 548 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 4 347 av 21 088 · Handel
Profil
Løve · Leder
Høy lønnsomhet, høy soliditet
Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2023, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 83 og soliditet 51 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2023. Metode
Mot sektoren
Party Two AS ligger 20 poeng over medianen for selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2023.
Medianscore 50 blant 10 539 selskaper.
Mot selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2023: driftsmargin 13,0 % (median 2,6 %) og egenkapitalandel 40,9 % (median 35,5 %).
Tallene bak scoren
| Mål | Selskapet | Median |
|---|---|---|
| Driftsinntekter | 4 MNOK | 4 MNOK |
| Driftsmargin | 13,0 % | 2,6 % |
| Resultatmargin | 12,6 % | 2,0 % |
| Totalrentabilitet | 25,6 % | 5,7 % |
| Egenkapitalandel | 40,9 % | 35,5 % |
| Gjeldsgrad | 1,44 | 1,26 |
| Likviditetsgrad 1 | 3,51 | 1,79 |
| Omsetningsvekst | – | 6,7 % |
| Omsetning per ansatt | 0,38 MNOK | 0,74 MNOK |
Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2023. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.
Med indeks 70 gjør Party Two AS det bedre enn 80 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor (10 548 selskaper) i 2023.
Score 2023–2025
- Party Two AS
- Median: selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor
Hva tallene sier
Party Two AS hadde en driftsmargin på 13,0 % og en egenkapitalandel på 40,9 % i 2023, og er nr. 4 347 av 21 088 rangerte selskaper i Handel.
Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2023.
Tre enkle metoder
Metodene gir mellom 1 MNOK og 4 MNOK.
| Metode | Multippel | Anslag |
|---|---|---|
| P/E | 10,0 | 4 MNOK |
| EV/EBIT | 8,0 | 4 MNOK |
| P/B | 1,0 | 1 MNOK |
Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket
Verdt å se nærmere på
Ingen regler slo ut for dette året.
Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.
Finanskostnadene var 1,4 % av gjelden i 2023. Styringsrenten var i snitt 3,54 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.
Se rente, priser og valuta for sektoren
Datakvalitet
Ingen avvik funnet i tallene.
Scenarioanalyse: sektorens svakeste år
Vi har ikke regnskap for 2022, sektorens svakeste år, for dette selskapet.
Det svakeste året for sektoren var 2022, med median driftsmargin 1,5 %. Basert på de 11 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode
Hva scoren består av
| Lønnsomhet | 83 | vekt 30 % |
|---|---|---|
| Soliditet | 51 | vekt 25 % |
| Likviditet | 79 | vekt 15 % |
| Vekst | – | mangler data, ikke med |
| Konsistens | 65 | vekt 15 % |
Indeksversjon 2. Datakompletthet 85 %: andelen av vektene som hadde data.
Spørsmål og svar
Hvor lønnsomt er Party Two AS?
Driftsmarginen var 13,0 % i 2023, mot en median på 2,6 % blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor. Totalrentabiliteten var 25,6 %.
Hvor solid er Party Two AS?
Egenkapitalandelen var 40,9 % i 2023 (median 35,5 %). Gjeldsgraden var 1,44 (median 1,26).
Hvordan er likviditeten i Party Two AS?
Likviditetsgrad 1 var 3,51 i 2023 (median 1,79).
Hvordan står Party Two AS i Handel?
Party Two AS er nr. 4 347 av 21 088 rangerte selskaper i Handel for 2023. Blant selskaper i Morning-klassen Mikro er det nr. 2 124 av 10 548.
Fra Enhetsregisteret
- Org.nr.
- 927878984
- Org.form
- AS
- Sektor
- Handel (47.780)
- Morning selskapsklasse
- Mikro
- Ansatte
- 11 registrert 10. oktober 2026
- Stiftet
- 1. september 2021 5 år i drift
- Aksjekapital
- 0,03 MNOK
- Forretningsadresse
- Øvre Skaugvei 8, 1911 FLATEBY (ENEBAKK)
- Kommune
- Enebakk rang 6 av 38 i KOSTRA-gruppe 7
- Revisjon
- Revisjon fravalgt fra 14. oktober 2021
- Siste innsendte regnskap
- 2025
Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene
Eierskap og roller
Henter roller …
Kilde: Enhetsregisteret, hentet 29. oktober 2026. Bare navn vises.
Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.
Kommer · ikke bygget ennå
Feil i dataene?
Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.
Tallene ble sist hentet 27. oktober 2026.
Utvikling år for år · 2023–2025
| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 | Utvikling |
|---|---|---|---|---|
| Indeks | 70 | 45 | 53 | |
| Rang | 4 347 | 13 195 | 10 202 | |
| Driftsmargin | 13,0 % | −2,6 % | 4,7 % | |
| Totalrentabilitet | 25,6 % | −4,6 % | 8,5 % | |
| Egenkapitalandel | 40,9 % | 40,2 % | 33,8 % | |
| Likviditetsgrad 1 | 3,51 | 3,29 | 2,16 | |
| Omsetningsvekst | – | −0,5 % | 8,4 % |
Regnskapstall
Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).
| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 4,2 MNOK | 4,2 MNOK | 4,5 MNOK |
| Driftsresultat | 0,5 MNOK | −0,1 MNOK | 0,2 MNOK |
| Resultat før skatt | 0,5 MNOK | −0,1 MNOK | 0,2 MNOK |
| Årsresultat | 0,4 MNOK | −0,1 MNOK | 0,2 MNOK |
| Finanskostnader | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK |
| Sum eiendeler | 2,1 MNOK | 2,2 MNOK | 2,5 MNOK |
| Omløpsmidler | 1,7 MNOK | 1,8 MNOK | 2,1 MNOK |
| Egenkapital | 0,9 MNOK | 0,9 MNOK | 0,9 MNOK |
| Opptjent egenkapital | 0,8 MNOK | 0,8 MNOK | 0,7 MNOK |
| Sum gjeld | 1,3 MNOK | 1,3 MNOK | 1,7 MNOK |
| Kortsiktig gjeld | 0,5 MNOK | 0,5 MNOK | 1,0 MNOK |
Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 27. oktober 2026, regnskaps-id 4852701.
Videre
Lignende selskaper
- Rett og Vrang AS indeks 70, nr. 4 344 · sammenlign
- BRANN & Byggsikkerhet Hallingdal AS indeks 70, nr. 4 345 · sammenlign
- Svein Arne Vatnehol AS indeks 70, nr. 4 348 · sammenlign
- GT Autoinvest AS indeks 70, nr. 4 349 · sammenlign
- Autosalg Vestfold AS indeks 70, nr. 4 352 · sammenlign