Vero Holding AS

Org.nr. 923790675 · Alta · Stiftet 2019

Score · regnskapsår 2025

For lite grunnlag: For lite grunnlag (under minsteomsetning)

Basert på årsregnskapet for 2025

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 26. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2025

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2025
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter0 MNOK3 MNOK
Driftsmargin 82,9 % 3,5 % ikke sammenlignet
Resultatmargin 83,3 % 3,0 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet 30,4 % 7,8 % ikke sammenlignet
Egenkapitalandel 70,9 % 32,8 % ikke sammenlignet
Gjeldsgrad 0,41 1,43 ikke sammenlignet
Likviditetsgrad 1 7,66 1,41 ikke sammenlignet
Omsetningsvekst 23,3 % 6,1 % ikke sammenlignet

Medianen og «bedre enn» gjelder selskapene i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Over tid

Score over tid

Score over tid krever minst to regnskapsår med score. Kommer når neste års tall er hentet eller historikk er importert.

Analyse · 2025

Hva tallene sier

Vero Holding AS hadde en egenkapitalandel på 70,9 % i 2025. Selskapet er ikke rangert: for lite grunnlag (under minsteomsetning).

Fra 2024 til 2025: driftsmarginen steg fra 72,6 % til 82,9 % og omsetningen økte med 23 %.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.

Estimert verdi · 2025

Tre enkle metoder

Metodene gir mellom 0 MNOK og 2 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: 0,2 MNOK 10,0 2 MNOK
EV/EBIT Driftsresultat: 0,2 MNOK
minus netto gjeld 0,0 MNOK
8,0 2 MNOK
P/B Egenkapital: 0,5 MNOK 1,0 0 MNOK

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2025

Verdt å se nærmere på

  • positiv

    I øvre kvartil på lønnsomhet, soliditet og likviditet. Hva skiller dette selskapet fra resten av sektoren?

    Tallgrunnlag: Driftsmargin 82,9 % (median 3,5 %); Egenkapitalandel 70,9 % (median 32,8 %); Likviditetsgrad 1 7,66 (median 1,41).

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Finanskostnadene var 0,0 % av gjelden i 2025. Styringsrenten var i snitt 4,30 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

Ingen avvik funnet i tallene.

Stresstest · 2021

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2021, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2021, med median driftsmargin 1,8 %. Basert på de 10 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

2025

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Vero Holding AS?

Driftsmarginen var 82,9 % i 2025, mot en median på 3,5 % blant selskapene i samme sektor. Totalrentabiliteten var 30,4 %.

Hvor solid er Vero Holding AS?

Egenkapitalandelen var 70,9 % i 2025 (median 32,8 %). Gjeldsgraden var 0,41 (median 1,43).

Hvordan er likviditeten i Vero Holding AS?

Likviditetsgrad 1 var 7,66 i 2025 (median 1,41).

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
923790675
Org.form
AS
Sektor
Bygg og anlegg (43.120)
Morning selskapsklasse
Mikro
Ansatte
0–4 (ikke registrert)
Stiftet
22. oktober 2019 7 år i drift
Aksjekapital
0,03 MNOK
Forretningsadresse
Sagabrinken 26, 9517 ALTA
Kommune
Alta rang 5–23 av 27 i KOSTRA-gruppe 9
Revisjon
Revisjon fravalgt fra 8. november 2019
Siste innsendte regnskap
2025
LEI
549300EY3V3D4P6V2A17 fornyes 22. oktober 2027

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Henter roller …

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 29. oktober 2026. Bare navn vises.

Morselskap
Ingen morselskap: eies av personer

Kilde: GLEIF (Global Legal Entity Identifier Foundation), hentet 29. oktober 2026. Morselskap er det selskapet selv har rapportert til GLEIF.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 26. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2023–2025

Nøkkeltall202320242025Utvikling
Indeks–––
Rang–––
Driftsmargin81,1 %72,6 %82,9 %
Totalrentabilitet−189,2 %27,8 %30,4 %
Egenkapitalandel43,3 %60,9 %70,9 %
Likviditetsgrad 10,895,117,66
Omsetningsvekst–−57,0 %23,3 %

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202320242025
Driftsinntekter0,5 MNOK0,2 MNOK0,3 MNOK
Driftsresultat0,4 MNOK0,1 MNOK0,2 MNOK
Resultat før skatt−0,3 MNOK0,1 MNOK0,2 MNOK
Årsresultat−0,4 MNOK0,1 MNOK0,2 MNOK
Finanskostnader−0,7 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Sum eiendeler0,5 MNOK0,5 MNOK0,7 MNOK
Omløpsmidler0,2 MNOK0,3 MNOK0,5 MNOK
Egenkapital0,2 MNOK0,3 MNOK0,5 MNOK
Opptjent egenkapital0,2 MNOK0,3 MNOK0,5 MNOK
Sum gjeld0,3 MNOK0,2 MNOK0,2 MNOK
Kortsiktig gjeld0,3 MNOK0,1 MNOK0,1 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 26. oktober 2026, regnskaps-id 6792648.