Boutique Harebakken AS

Org.nr. 912441237 · Holmestrand · Stiftet 2013 · 5 ansatte

Score · regnskapsår 2024

For lite grunnlag: For lite grunnlag (under minsteomsetning)

Basert på årsregnskapet for 2024

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 26. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2024

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2024
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter1 MNOK4 MNOK
Driftsmargin −68,4 % 2,3 % ikke sammenlignet
Resultatmargin −66,9 % 1,8 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet −57,1 % 5,5 % ikke sammenlignet
Egenkapitalandel 26,3 % 34,8 % ikke sammenlignet
Gjeldsgrad 2,80 1,23 ikke sammenlignet
Likviditetsgrad 1 1,36 1,76 ikke sammenlignet
Omsetningsvekst −79,5 % 2,8 % ikke sammenlignet
Omsetning per ansatt0,15 MNOK0,74 MNOK

Medianen og «bedre enn» gjelder selskapene i samme sektor i 2024. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Over tid

Score 2023–2025

SelskapetMedian0255075100202320242025
  • Boutique Harebakken AS
  • Median: selskapene i samme sektor
Analyse · 2024

Hva tallene sier

Boutique Harebakken AS hadde en egenkapitalandel på 26,3 % i 2024. Selskapet er ikke rangert: for lite grunnlag (under minsteomsetning).

Fra 2023 til 2024: driftsmarginen falt fra −21,3 % til −68,4 % og omsetningen falt med 80 %.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2024.

Estimert verdi · 2024

Tre enkle metoder

Én metode gir et tall: 0 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: −0,4 MNOK 10,0 ikke meningsfull
EV/EBIT Driftsresultat: −0,5 MNOK 8,0 ikke meningsfull
P/B Egenkapital: 0,2 MNOK 1,0 0 MNOK

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2024

Verdt å se nærmere på

  • følg med

    Selskapet har underskudd før skatt. Er det engangsposter, eller et mønster?

    Tallgrunnlag: Resultatmargin −66,9 % (median 1,8 %).

  • følg med

    Driftsmarginen er lavere enn hos tre av fire i sektoren. Hvor skiller kostnadene seg fra konkurrentene?

    Tallgrunnlag: Driftsmargin −68,4 % (median 2,3 %).

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

Ingen avvik funnet i tallene.

Stresstest · 2022

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2022, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2022, med median driftsmargin 1,5 %. Basert på de 11 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

2024

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Boutique Harebakken AS?

Driftsmarginen var −68,4 % i 2024, mot en median på 2,3 % blant selskapene i samme sektor. Totalrentabiliteten var −57,1 %. Selskapet hadde underskudd før skatt.

Hvor solid er Boutique Harebakken AS?

Egenkapitalandelen var 26,3 % i 2024 (median 34,8 %). Gjeldsgraden var 2,80 (median 1,23).

Hvordan er likviditeten i Boutique Harebakken AS?

Likviditetsgrad 1 var 1,36 i 2024 (median 1,76).

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
912441237
Org.form
AS
Sektor
Handel (47.710)
Morning selskapsklasse
Mikro
Ansatte
5 registrert 10. juli 2026
Stiftet
20. august 2013 13 år i drift
Aksjekapital
0,03 MNOK
Forretningsadresse
Bentsrudveien 11, 3083 HOLMESTRAND
Kommune
Holmestrand rang 7–14 av 27 i KOSTRA-gruppe 9
Revisjon
Revisjon fravalgt fra 15. januar 2025
Siste innsendte regnskap
2025

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Henter roller …

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 29. oktober 2026. Bare navn vises.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 26. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2023–2025

Nøkkeltall202320242025Utvikling
Indeks16–50
Rang19 063–11 587
Driftsmargin−21,3 %−68,4 %7,2 %
Totalrentabilitet−49,8 %−57,1 %14,8 %
Egenkapitalandel15,0 %26,3 %10,5 %
Likviditetsgrad 11,181,361,41
Omsetningsvekst–−79,5 %594,0 %

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202320242025
Driftsinntekter3,7 MNOK0,8 MNOK5,3 MNOK
Driftsresultat−0,8 MNOK−0,5 MNOK0,4 MNOK
Resultat før skatt−0,8 MNOK−0,5 MNOK0,4 MNOK
Årsresultat−0,6 MNOK−0,4 MNOK0,3 MNOK
Finanskostnader–––
Sum eiendeler1,6 MNOK0,9 MNOK2,5 MNOK
Omløpsmidler1,6 MNOK0,9 MNOK1,9 MNOK
Egenkapital0,2 MNOK0,2 MNOK0,3 MNOK
Opptjent egenkapital––0,0 MNOK
Sum gjeld1,3 MNOK0,7 MNOK2,2 MNOK
Kortsiktig gjeld1,3 MNOK0,7 MNOK1,4 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 26. oktober 2026, regnskaps-id 6292765.