Loge Montering AS

Org.nr. 911630184 · Lillestrøm · Stiftet 2013

Konkurs registrert 16. april 2026 i Enhetsregisteret. Konkurser

Mangler regnskap for 2025. Fristen var 31. juli 2026. Brønnøysundregistrene oppgir ikke når regnskap kom inn, bare siste innsendte år.

Score · regnskapsår 2022

For lite grunnlag: Konkurs eller under avvikling

Basert på årsregnskapet for 2022

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 26. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2022

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2022
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter0 MNOK2 MNOK
Driftsmargin 48,7 % 1,6 % ikke sammenlignet
Resultatmargin 47,4 % 0,7 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet 172,3 % 4,3 % ikke sammenlignet
Egenkapitalandel 96,7 % 10,4 % ikke sammenlignet
Gjeldsgrad 0,03 3,31 ikke sammenlignet
Likviditetsgrad 1 30,48 1,01 ikke sammenlignet
Omsetningsvekst – – ikke sammenlignet

Medianen og «bedre enn» gjelder selskapene i samme sektor i 2022. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Over tid

Score over tid

Score over tid krever minst to regnskapsår med score. Kommer når neste års tall er hentet eller historikk er importert.

Analyse · 2022

Hva tallene sier

Loge Montering AS hadde en egenkapitalandel på 96,7 % i 2022. Selskapet er ikke rangert: konkurs eller under avvikling.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2022.

Estimert verdi · 2022

Tre enkle metoder

Metodene gir mellom 0 MNOK og 0 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: 0,0 MNOK 10,0 0 MNOK
EV/EBIT Driftsresultat: 0,1 MNOK
minus netto gjeld 0,0 MNOK
8,0 0 MNOK
P/B Egenkapital: 0,0 MNOK 1,0 0 MNOK

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2022

Verdt å se nærmere på

  • positiv

    I øvre kvartil på lønnsomhet, soliditet og likviditet. Hva skiller dette selskapet fra resten av sektoren?

    Tallgrunnlag: Driftsmargin 48,7 % (median 1,6 %); Egenkapitalandel 96,7 % (median 10,4 %); Likviditetsgrad 1 30,48 (median 1,01).

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Finanskostnadene var 138,6 % av gjelden i 2022. Styringsrenten var i snitt 1,32 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

Ingen avvik funnet i tallene.

Stresstest · 2021

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2021, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2021, med median driftsmargin 1,8 %. Basert på de 10 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

2022

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Loge Montering AS?

Driftsmarginen var 48,7 % i 2022, mot en median på 1,6 % blant selskapene i samme sektor. Totalrentabiliteten var 172,3 %.

Hvor solid er Loge Montering AS?

Egenkapitalandelen var 96,7 % i 2022 (median 10,4 %). Gjeldsgraden var 0,03 (median 3,31).

Hvordan er likviditeten i Loge Montering AS?

Likviditetsgrad 1 var 30,48 i 2022 (median 1,01).

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
911630184
Org.form
AS
Sektor
Bygg og anlegg (43.910)
Morning selskapsklasse
Mikro
Ansatte
0–4 (ikke registrert)
Stiftet
1. januar 2013 13 år i drift
Aksjekapital
0,03 MNOK
Forretningsadresse
Vestvollveien 30A, 2019 SKEDSMOKORSET (LILLESTRØM)
Kommune
Lillestrøm rang 7 av 11 i KOSTRA-gruppe 12
Revisjon
Revisjon fravalgt fra 28. februar 2013
Siste innsendte regnskap
2024

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Rollene er ikke hentet ennå.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 26. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2022–2024

Nøkkeltall202220232024Utvikling
Indeks–––
Rang–––
Driftsmargin48,7 %−22,4 %−176,9 %
Totalrentabilitet172,3 %−1 849,5 %−632,6 %
Egenkapitalandel96,7 %−279,5 %−642,8 %
Likviditetsgrad 130,480,260,13
Omsetningsvekst–42,9 %18,1 %

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202220232024
Driftsinntekter0,1 MNOK0,1 MNOK0,2 MNOK
Driftsresultat0,1 MNOK0,0 MNOK−0,3 MNOK
Resultat før skatt0,0 MNOK0,0 MNOK−0,3 MNOK
Årsresultat0,0 MNOK0,0 MNOK−0,3 MNOK
Finanskostnader0,0 MNOK0,0 MNOK–
Sum eiendeler0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Omløpsmidler0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Egenkapital0,0 MNOK0,0 MNOK−0,3 MNOK
Opptjent egenkapital0,0 MNOK−0,1 MNOK−0,3 MNOK
Sum gjeld0,0 MNOK0,0 MNOK0,4 MNOK
Kortsiktig gjeld0,0 MNOK0,0 MNOK0,4 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 26. oktober 2026, regnskaps-id 4154709.