Camperclean Norge AS
Score · regnskapsår 2025
53av 100
Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 55 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Hva betyr det?
Rang i Morning-klassen Mikro: 5 090 av 11 289 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 10 357 av 22 952 · Handel
Profil
Gepard · Sprinter
Høy lønnsomhet, lavere soliditet
Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2025, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 92 og soliditet 13 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Metode
Mot sektoren
Camperclean Norge AS ligger 3 poeng over medianen for selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025.
Medianscore 50 blant 11 286 selskaper.
Mot selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025: driftsmargin 25,6 % (median 2,6 %) og egenkapitalandel 2,9 % (median 33,5 %).
Tallene bak scoren
| Mål | Selskapet | Median |
|---|---|---|
| Driftsinntekter | 3 MNOK | 4 MNOK |
| Driftsmargin | 25,6 % | 2,6 % |
| Resultatmargin | 29,1 % | 2,1 % |
| Totalrentabilitet | 38,0 % | 6,1 % |
| Egenkapitalandel | 2,9 % | 33,5 % |
| Gjeldsgrad | 33,90 | 1,25 |
| Likviditetsgrad 1 | 1,03 | 1,74 |
| Omsetningsvekst | 41,5 % | 4,0 % |
Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.
Med indeks 53 gjør Camperclean Norge AS det bedre enn 55 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor (11 289 selskaper) i 2025.
Score 2023–2025
- Camperclean Norge AS
- Median: selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor
Camperclean Norge AS har score 53 for 2025, rang 10 357 av 22 952 i sektoren.
Sterkest: Lønnsomhet: persentil 92 mot sammenlignbare, driftsmargin 25,6 % mot median 2,6 %. Vekst: persentil 84 mot sammenlignbare, omsetningsvekst 41,5 % mot median 4,0 %.
Svakest: Soliditet: persentil 13 mot sammenlignbare, egenkapitalandel 2,9 % mot median 33,5 %. Likviditet: persentil 23 mot sammenlignbare, likviditetsgrad 1 1,03 mot median 1,74.
Verdt å se nærmere på
- Egenkapitalandelen er svært lav. Vurder om selskapet tåler et dårlig år, og om det trengs mer egenkapital. Tallgrunnlag: egenkapitalandel 2,9 % (median 33,5 %).
- Sterk vekst med svak likviditet. Er veksten finansiert, eller binder den opp kapital selskapet ikke har? Tallgrunnlag: omsetningsvekst 41,5 % (median 4,0 %); likviditetsgrad 1 1,03 (median 1,74).
- Hva ligger bak svak soliditet, og er det varig?
Skrevet av faste regler fra tallene. Beskriver tallene, forklarer ikke årsaker. Ikke investerings- eller finansrådgivning. Slik lages oppsummeringen
Hva tallene sier
Camperclean Norge AS hadde en driftsmargin på 25,6 % og en egenkapitalandel på 2,9 % i 2025, og er nr. 10 357 av 22 952 rangerte selskaper i Handel.
Fra 2024 til 2025: egenkapitalandelen falt fra 80,8 % til 2,9 % og driftsmarginen falt fra 39,7 % til 25,6 %.
Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.
Tre enkle metoder
Metodene gir mellom 0 MNOK og 7 MNOK.
| Metode | Multippel | Anslag |
|---|---|---|
| P/E | 10,0 | 7 MNOK |
| EV/EBIT | 8,0 | 6 MNOK |
| P/B | 1,0 | 0 MNOK |
Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket
Verdt å se nærmere på
- følg med
Egenkapitalandelen er svært lav. Vurder om selskapet tåler et dårlig år, og om det trengs mer egenkapital.
Tallgrunnlag: Egenkapitalandel 2,9 % (median 33,5 %).
- følg med
Sterk vekst med svak likviditet. Er veksten finansiert, eller binder den opp kapital selskapet ikke har?
Tallgrunnlag: Omsetningsvekst 41,5 % (median 4,0 %); Likviditetsgrad 1 1,03 (median 1,74).
Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.
Finanskostnadene var 0,1 % av gjelden i 2025. Styringsrenten var i snitt 4,30 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.
Se rente, priser og valuta for sektoren
Datakvalitet
Ingen avvik funnet i tallene.
Scenarioanalyse: sektorens svakeste år
Vi har ikke regnskap for 2022, sektorens svakeste år, for dette selskapet.
Det svakeste året for sektoren var 2022, med median driftsmargin 1,5 %. Basert på de 11 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode
Hva scoren består av
| Lønnsomhet | 92 | vekt 30 % |
|---|---|---|
| Soliditet | 13 | vekt 25 % |
| Likviditet | 23 | vekt 15 % |
| Vekst | 84 | vekt 15 % |
| Konsistens | 41 | vekt 15 % |
Varighet: 68 (snitt over 3 år)
Indeksversjon 2. Datakompletthet 100 %: andelen av vektene som hadde data.
Spørsmål og svar
Hvor lønnsomt er Camperclean Norge AS?
Driftsmarginen var 25,6 % i 2025, mot en median på 2,6 % blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor. Totalrentabiliteten var 38,0 %.
Hvor solid er Camperclean Norge AS?
Egenkapitalandelen var 2,9 % i 2025 (median 33,5 %). Gjeldsgraden var 33,90 (median 1,25).
Hvordan er likviditeten i Camperclean Norge AS?
Likviditetsgrad 1 var 1,03 i 2025 (median 1,74).
Hvordan står Camperclean Norge AS i Handel?
Camperclean Norge AS er nr. 10 357 av 22 952 rangerte selskaper i Handel for 2025. Blant selskaper i Morning-klassen Mikro er det nr. 5 090 av 11 289. Omsetningen endret seg 41,5 % fra året før.
Fra Enhetsregisteret
- Org.nr.
- 827622982
- Org.form
- AS
- Sektor
- Handel (46.640)
- Morning selskapsklasse
- Mikro
- Ansatte
- 0–4 (ikke registrert)
- Stiftet
- 1. juni 2021 5 år i drift
- Aksjekapital
- 0,03 MNOK
- Forretningsadresse
- Iseveien 6, 1738 BORGENHAUGEN (SARPSBORG)
- Kommune
- Sarpsborg rang 10 av 10 i KOSTRA-gruppe 11
- Revisjon
- Revisjon fravalgt fra 21. desember 2021
- Siste innsendte regnskap
- 2025
Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene
Eierskap og roller
Henter roller …
Kilde: Enhetsregisteret, hentet 29. oktober 2026. Bare navn vises.
Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.
Kommer · ikke bygget ennå
Feil i dataene?
Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.
Tallene ble sist hentet 26. oktober 2026.
Utvikling år for år · 2023–2025
| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 | Utvikling |
|---|---|---|---|---|
| Indeks | 70 | 82 | 53 | |
| Rang | 4 167 | 680 | 10 357 | |
| Driftsmargin | 28,2 % | 39,7 % | 25,6 % | |
| Totalrentabilitet | 40,5 % | 49,8 % | 38,0 % | |
| Egenkapitalandel | 45,7 % | 80,8 % | 2,9 % | |
| Likviditetsgrad 1 | 1,84 | 5,20 | 1,03 | |
| Omsetningsvekst | – | −6,2 % | 41,5 % |
Regnskapstall
Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).
| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 2,3 MNOK | 2,1 MNOK | 3,0 MNOK |
| Driftsresultat | 0,6 MNOK | 0,8 MNOK | 0,8 MNOK |
| Resultat før skatt | 0,6 MNOK | 0,8 MNOK | 0,9 MNOK |
| Årsresultat | 0,5 MNOK | 0,7 MNOK | 0,7 MNOK |
| Finanskostnader | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK |
| Sum eiendeler | 1,6 MNOK | 1,7 MNOK | 2,3 MNOK |
| Omløpsmidler | 1,6 MNOK | 1,7 MNOK | 2,3 MNOK |
| Egenkapital | 0,7 MNOK | 1,4 MNOK | 0,1 MNOK |
| Opptjent egenkapital | 0,7 MNOK | 1,3 MNOK | 0,0 MNOK |
| Sum gjeld | 0,9 MNOK | 0,3 MNOK | 2,3 MNOK |
| Kortsiktig gjeld | 0,9 MNOK | 0,3 MNOK | 2,3 MNOK |
Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 26. oktober 2026, regnskaps-id 6376407.
Videre
Lignende selskaper
- Gullsmed Danielsens Eftf AS indeks 53, nr. 10 353 · sammenlign
- GRENLAND MALING & Interiør AS indeks 53, nr. 10 354 · sammenlign
- Auto Agentur AS indeks 53, nr. 10 355 · sammenlign
- Norsk Satellittelefon AS indeks 53, nr. 10 358 · sammenlign
- Solberg Sko og Tekstilagenturer AS indeks 53, nr. 10 362 · sammenlign