Nailed BY Malena AS

Org.nr. 826901012 · Marker · Stiftet 2021

Mangler regnskap for 2025. Fristen var 31. juli 2026. Brønnøysundregistrene oppgir ikke når regnskap kom inn, bare siste innsendte år.

Score · regnskapsår 2024

For lite grunnlag: For lite grunnlag (under minsteomsetning)

Basert på årsregnskapet for 2024

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 30. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2024

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2024
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter0 MNOK3 MNOK
Driftsmargin 87,9 % 3,1 % ikke sammenlignet
Resultatmargin 87,8 % 2,7 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet 21,0 % 8,6 % ikke sammenlignet
Egenkapitalandel 37,1 % 32,6 % ikke sammenlignet
Gjeldsgrad 1,70 1,38 ikke sammenlignet
Likviditetsgrad 1 1,59 1,43 ikke sammenlignet
Omsetningsvekst 64,8 % 3,8 % ikke sammenlignet

Medianen og «bedre enn» gjelder selskapene i samme sektor i 2024. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Over tid

Score over tid

Score over tid krever minst to regnskapsår med score. Kommer når neste års tall er hentet eller historikk er importert.

Analyse · 2024

Hva tallene sier

Nailed BY Malena AS hadde en egenkapitalandel på 37,1 % i 2024. Selskapet er ikke rangert: for lite grunnlag (under minsteomsetning).

Fra 2023 til 2024: driftsmarginen steg fra 33,2 % til 87,9 % og omsetningen økte med 65 %.

Nailed BY Malena AS klarte seg svakere enn sektoren i 2022, sektorens svakeste år.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2024.

Estimert verdi · 2024

Tre enkle metoder

Metodene gir mellom 0 MNOK og 0 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: 0,0 MNOK 10,0 0 MNOK
EV/EBIT Driftsresultat: 0,0 MNOK
minus netto gjeld 0,0 MNOK
8,0 0 MNOK
P/B Egenkapital: 0,0 MNOK 1,0 0 MNOK

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2024

Verdt å se nærmere på

Ingen regler slo ut for dette året.

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Finanskostnadene var 0,0 % av gjelden i 2024. Styringsrenten var i snitt 4,50 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

Ingen avvik funnet i tallene.

Stresstest · 2022

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Driftsmarginen var −18,2 % i 2022 (sektorens median −0,2 %), og egenkapitalandelen 20,1 %. Selskapet hadde underskudd før skatt det året. I de andre årene var driftsmarginen 60,6 % i snitt.

Det svakeste året for sektoren var 2022, med median driftsmargin −0,2 %. Basert på de 9 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

2024

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Nailed BY Malena AS?

Driftsmarginen var 87,9 % i 2024, mot en median på 3,1 % blant selskapene i samme sektor. Totalrentabiliteten var 21,0 %.

Hvor solid er Nailed BY Malena AS?

Egenkapitalandelen var 37,1 % i 2024 (median 32,6 %). Gjeldsgraden var 1,70 (median 1,38).

Hvordan er likviditeten i Nailed BY Malena AS?

Likviditetsgrad 1 var 1,59 i 2024 (median 1,43).

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
826901012
Org.form
AS
Sektor
Annen tjenesteyting (96.210)
Morning selskapsklasse
Mikro
Ansatte
0–4 (ikke registrert)
Stiftet
22. februar 2021 5 år i drift
Aksjekapital
0,03 MNOK
Forretningsadresse
Sandvikveien 73, 1870 ØRJE (MARKER)
Kommune
Marker rang 22–34 av 40 i KOSTRA-gruppe 1
Revisjon
Revisjon fravalgt fra 5. september 2023
Siste innsendte regnskap
2024

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Henter roller …

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 1. november 2026. Bare navn vises.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 30. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2022–2024

Nøkkeltall202220232024Utvikling
Indeks–––
Rang–––
Driftsmargin−18,2 %33,2 %87,9 %
Totalrentabilitet−82,0 %6,5 %21,0 %
Egenkapitalandel20,1 %27,9 %37,1 %
Likviditetsgrad 11,251,391,59
Omsetningsvekst–−96,2 %64,8 %

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202220232024
Driftsinntekter0,2 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Driftsresultat0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Resultat før skatt0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Årsresultat0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Finanskostnader0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Sum eiendeler0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Omløpsmidler0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Egenkapital0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Opptjent egenkapital0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Sum gjeld0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Kortsiktig gjeld0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 30. oktober 2026, regnskaps-id 6276385.